22.06.2016

• Domů
  • Hradecká korunka

22.06.2016 01:30

A také děvčata z kombinovaného a základního programu mají již za sebou poslední závod jarní sezony, který byl pořádán naším oddílem. Dopoledne v závodě kombinovaného programu jsme získali 6 medailí. V kategorii nejmladší I. VTp zvítězila Natálka Lorencová, Lucka Formánková skončila tentokrát 5. Na 6. místě se umístila Mandy Musilová, 7. skončila Viktorka Vachková, 8. Nikolka Doležalová a 9. Valentýnka Muchová. Ve II. VTp obhájila již poněkolikáté v řadě vítězství Kristýnka Bělušová, na 2. místě se umístila Saša Neuwirthová a 3. skončila Andrejka Šrámková. Na nepopulárním čtvrtém místě skončila Bětka Pávková, jen o 0,1 za bronzovým stupínkem. V kategorii III. VTp kralovala opět Míša Karasová, následována na stříbrném stupínku Nelou Krudencovou. Zuzce Bernardové se nepovedla sestava s povinným míčem a tak skončila 5. V odpolední závodě základního programu nejprve závodila naše nejmladší děvčátka-náš oddíl jich nasadil rovnou 9. V kategorii 0.A ročníku 2009 zvítězila Kamilka Šťastná, bronzová skončila Ivanka Marešová, 6. se umístila Laura Pechánková, 8. Kája Roušalová a 9. Rebeka Picková. V nejmladší 0.B kategorii se Amálka Vachková umístila na 4. místě, Tánička Herfurtová na 5. místě, Zuzka Dvořáčková skončila 6. a úplně nejmladší závodnice dne Adinka Jakubcová získala 10. místo a krásného sobíka za odměnu. V 1. kategorii se na 4. místě umístila stále se zlepšující Natálka Sedláčková, která cvičí teprve od ledna a na 12. místě Viktorka Sehnoutková, která také postupuje závod od závodu směrem nahoru. Ve 2. kategorii jsme měli Julinku Patralskou, která skončila 8. a Nikolku Myšíkovou, která na svém prvním závodě obsadila 11.příčku. Ve 3. kategorii závodily Klárka Buršíková., která skončila 4. a Káťa Hršelová 5. V nejstarší kategorii roč. 2002 a starší se naše Evča Švehlová umístila na 4. místě.